1

Çocuk Ayakkabı

Çocuk ayakkabı seçenekleri, zengin ayrıcalıkları ile ardı ardına sergilenen geniş bir skaladan oluşuyor. Ürünlerin sahip olduğu özel tasarımlar oldukça şirin ve göz alıcı bir şıklığı üzerinde barındırıyor.Konu çocuk sağlığı olduğunda hem kullanılan ürün tercihleri hem de yapılan işin kalitesi farklılaşıyor. En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın ayak sağlığını önemsiyoruz. Bu sebeple onlar için sağlıklı ayakkabıları hayata geçiriyoruz. Bu aşamada gelen talepleri göz önünde bulunduruyor, moda trendlerini yakından takip ediyor ve yenilikçi tasarımları uygulayarak sizlerin de beğenisini kazanacak seçenekler haline dönüştürüyoruz. Çocuk ayakkabısı anlamında sektörün öncüleri konumunda olan Oksit firmamız talepleri karşılama konusunda en iyiler arasındaki yerini almaktadır.

Rahat ve Renkli Çocuk Ayakkabı Modelleri

Günlük yaşamın her bir aşamasında ihtiyaç duyulan ayakkabılar, çocuklar için özenle seçilmelidir.  Ayak sağlığını önemseyen ve doğru prosedürlere göre hayata geçirilmiş ayakkabılar olmasına özen gösterilmelidir.  Fazlasıyla hareketli bir yaşam sürmekte olan çocuklar, doğru ayakkabı le maksimum hareket özgürlüğüne sahip olmalıdır. Özgürce koşabilmeli ve hiçbir sorun yaşamadan oyun oynayabilmelidir. Konforlu ve rahat hareket edebilmenin şeklini oluşturan çocuk spor ayakkabı seçenekleri envai çeşitleri ile bu özel kategori içerisinde sıralanmaktadır. Aklınıza gelebilecek türden her türlü renk ve baskılı seçenekler çocukların beğenisini kazanabilecek tasarımlardan oluşuyor. Mevsimin gerekliliklerine en uygun şekilde çocuk ayakkabıları tercih edilmesi büyük öneme sahiptir.  Soğuk havalarda ayakları sıcak tutan seçenekler göz önünde bulundurulurken yaz aylarında ise daha çok ayağın hava alabileceği ve rahat seçenekler tercih edilmelidir. Çocuk terlik modelleri ve çocuk sandalet seçenekleri her yaz mevsimin en çok ilgi bulan ürünleri arasındaki yerini almaktadır. Ayak ölçüsüne uygun düşecek tüm alternatifleri en şirin halleri ile bir arada satışa sunulmaktadır. Büyük ayakkabı seçeneklerine nazaran daha fazla ürün çeşitliliğine sahip olan çocuk ayakkabı tasarımları, renk ayrıcalıkları olarak da aklınıza gelebilecek her bir seçeneğe sahiptir.  Çocuk ayakkabı modası da her dönem farklılaşarak karşımıza çıkmakta olan ürünlerdir. İnsanların en temel ihtiyaçlarını oluşturan ayakkabılar, çocuk modellerinde de büyük bir titizlik içerisinde hayata geçirilmektedir.

Çocuk Bot Modelleri

Çocuk bot ürünleri kış mevsimin şartlarına en uygun seçenekleri ile ön plana çıkmakta olan ürünlerdir. Kaliteli yüzeyi çevresel koşullara karşın en iyi şekilde korumayı sağlarken, su geçirme gibi istenmeyen durumlara neden olmamaktadır. Satışa sunulmakta olan kız çocuk bot, seçenekleri de tıpkı erkek bot ürünlerinde olduğu gibi ayağı saran ve sıcacık tutma özelliğinden oluşan seçeneklerdir. Çocuk botu modelleri sahip olduğu hafif ve kullanışlı tasarım ayrıcalıkları ile oldukça yoğun ilgi buluyor.

Kız Çocuk Ayakkabı Modelleri

Kız çocuklar için oldukça canlı renklerden oluşan ve çok sevimli ayakkabı olanaklılarını sunuyoruz. Birincil tercih ayak sağlığı olurken; buna paralel malzeme seçimlerinde bulunuyoruz. Ayak tabanından bağcıklarına varıncaya kadar her biri kullanışlı ve insan sağlığına uyumlu ürünlerden olmasına dikkat ediyoruz. Ayakların gün boyunca içerisinde maksimum konforu yaşayabilmesi adına titiz bir çalışma sergileyerek çocuk ayakkabıları konusunda en iyisini ortaya çıkarıyoruz. Fermuarlı kız çocuk ayakkabı modelleri, bağcıklı ve en çok tercih edilmekte olan cırt cırtlı kız çocuk spor ayakkabı modelleri sizlerin de beğenisine sunuluyor. Erkek çocuk ayakkabı modelleri hem klasik hem de spor modeller şeklinde sergileniyor. Her mekânda ihtiyaç duyulan seçkin ve sevimli erkek çocuk ayakkabı tasarımları, ayakkabı modası içerisindeki yerini alıyor.

Tüm bu seçeneklerin yanı sıra; çocuk panduf, ürünleri de sıklıkla ilgi bulan şirin ürünlerdir. Çocuk ayakkabısı seçeneklerine paralel olarak yaşam alanlarında çocuklar için sıklıkla panduflar tercih edilmektedir. Zemin üzerinden çocukların ayaklarının soğuk almaması adına çocukların ayakları bu özel ürünler sayesinde kolayca korunabilmektedir. Kız çocuk panduf ürünleri de erkekler için tasarlanan modellerde farklı figürler eşliğinde hayata geçirilmiş göz alıcı seçeneklerdir.

Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Spor ayakkabılar çocukların ilk ayakkabılarını oluşturan seçeneklerin başını çekmektedir. Özellikle renkli çocuk spor ayakkabı modelleri tercih edenler için harika seçenekler bir arada bulunmaktadır. Hayal edilenden çok daha fazlasını bulabileceğiniz ürünler içerisinde bebeğinizin zevklerine uygun sayısız seçenek satışa sunulmaktadır. Farklı ölçülerden oluşan ayakkabı numaraları içerisinden farlı yaş gruplarına sahip çocuklarınız için; erkek çocuk spor ayakkabı modelleri ya da kız spor ayakkabısı gibi farklı seçenekleri kolayca temin edebilirsiniz. Hareketli aktivitelerin çok daha keyif veren bir hale dönüşmesi adına; erkek çocuk spor ayakkabı seçenekleri fazlasıyla tercih edilmektedir. Çocuk ayakkabısı modelleri, sahip olduğu iç dizayna göre en kaliteli biçimde hayata geçirilmektedir. Ayağı komple kavrayan yapısı, ayak tabanına en uygun düşen haliyle uzun süre hiçbir sorun yaşamadan kullanım ayrıcalığı sunar.

Çocuk Ayakkabısı Fiyatları

Çocuk ayakkabısı fiyatları, ayakkabının özelliklerine yaş gruplarına ve amacına paralel olarak çok değişken fiyatlardan oluşmaktadır. Örnek vermek gerekirse yaz mevsimi için tasarlanan kız çocuk sandalet fiyatları ile diğer, kız ayakkabıları, arasında değişen farklı fiyatlar göz önüne çıkmaktadır. Yine yaza özel ayakkabılardan oluşan çocuk sandalet modelleri kendi arasında bir fiyat farklılığına sahip iken kışın kullanıma özel ürünlerden oluşan kız botları da çok daha farklı fiyatlar ile kullanıcıların tercihine sunulmaktadır. Kaliteli bir ayakkabı tüm bedenin yükünü alır ve çok daha şık bir dış görüntü kazandırır. Doyasıya hareket imkanını da beraberinde getiren çocuk ayakkabı tasarımları, oldukça zengin alternatifleri ile çocukların yetişkinlik çağlarına kadar farklı seçenekler halinde sıralanmaktadır. İlk adım ayakkabısından 36 yaş gruplarına varıncaya kadar aradığınız ölçü aralığını ve aklınızdan geçen çocuk ayakkabı modellerine kolayca sahip olabilirsiniz. Çocuklarımıza özel olarak satışa sunulan ayakkabılar arasından ihtiyacınıza uygun olanları Oksit üzerinden kolayca temin edebilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı