1

ERKEĞİN ERKEK GÖMLEK MODELLERİ

Yüzyıllardan bu yana erkek gömlek, bir erkeğin dolabında olmazsa olmazıdır. Klasikten salaş modellerine kadar birbirinden farklı ve kullanışlı pek çok modeli bulunan gömlek, bazı erkekler için vazgeçilmez giysidir. Erkek gömlek, bazılarının gardırobunda üstünlüğü belirgin şekilde ele geçirir ve neredeyse haftanın her günü için bir modeli bulunur. Bugünkü haline gelinceye kadar hayli evrim geçirmiş olsa da erkek gömlek modellerinin klas görüntüsü hiçbir zaman kaybolmamıştır. Bir görüşmeye giderken giyilen şık bir takım, elbette gömleksiz düşünülemez. Gömleğin asaletini siyahla birleştirmek isteyenler erkek siyah gömlek tercih ederler. Açık renk ceketle kombin yapıldığında yarattığı kontrast ile göz alıcı olabilen erkek siyah gömlek, bilakis yine siyah renk ceketle de harikalar yaratabilir. Siyah gömlek, her zevke hitap edebilecek, farklı yaka, kol ve düğme modelleriyle, siyahın asilliğinden asla vazgeçmeyenlerin tercihidir.

Erkek Hakim Yaka Gömlek Sporla Klasiği Birleştiriyor

Konu asillik olunca gömleğin her modeli için ayrı parantez açılabilir ancak erkek hakim yaka gömlek bazılarının olmazsa olmazıdır. Bir dönemin değil, her dönemin, zamansız modanın bir ürünü olan erkek hakim yaka gömlek, sporla klasiği birleştirmek isteyenler tarafından tercih edilebilir. Farklı kumaşlardan ve her mevsim için üretilen erkek hakim yaka gömlek şıklığı tutku haline getirenlerin de gardırobunun baş köşesinde birkaç modelini birden bulundurur.

Erkek Oversize Gömlek

Yine zamansız gömlek modasının öncülerinden erkek oversize gömlek her zaman en çok tercih edilen ve aranan modellerin başında gelir. Daha çok salaş ve rahat giyinme tarzını benimsemiş, spor görünümden ödün vermeyenlerin gömlekle buluşma noktası oversize gömlek modelleridir. Oversize gömlek erkek için tarzın imzası gibidir. Büyük beden seçim olarak da yorumlanabilecek erkek oversize gömlek modelleri, bir kot ve tişörtün üzerine mükemmel kombin yapılabildiği gibi rahatlık da sunar. Özellikle mevsim geçişlerinin bulunmaz tarzlarını sunan oversize gömlek her durumda şıklığın garantisi gibidir.

Erkek Keten Gömlek Sağlıklı Ve Şık Bir Seçim

Erkek keten gömlek, ‘mevsim ne olursa olsun gömlekten vazgeçmem’ diyenlerin tercihidir. Sıcak yaz günlerinde de gömlek şıklığından feragat etmeyenler erkek keten gömlek ile rahatlığından da vazgeçmez. Keten gömlek, neredeyse gömlek tarihi kadar eski bir geçmişe sahiptir. Bugüne değin şekil değiştirmiş olsa da çoğu modelde geleneksel çizgiler bulmak mümkündür. Bu model; keten gibi, bin yıllardan bu yana kullanılan doğal bitki lifleri kullanılarak üretildiğinden sağlıklıdır da. Sıcak yaz günlerinde doğal lifli yapısı ile hava geçişini sağlayarak terlemeyi, dolayısıyla da bakteri üretimin engeller. Teri hızlı kurutma gibi bir özelliği de olan keten gömlek, yaz aylarında gömlekten vazgeçmeyenlerin hayat kurtarıcı modellerindendir.

Erkek Kısa Kol Gömlek Yaz Aylarının Kurtarıcı Ürünü

Yine yaz ayları için sayısız gömlek çeşidi içinde erkek kısa kol gömlek neredeyse tüm erkeklerin gardırobunda bulunur. Davet gibi özel etkinliklere katılırken, doğru seçilmiş bir erkek kısa kol gömlek şıklığın devamını sağlayabilir. Günlük kullanım için de son derece uygun olan bu model seçilirken, kumaş kalitesine dikkat edilmeli ve özellikle ter izi gibi istenmeyen görüntüleri yansıtmayacak renk ve desenler seçilmelidir. Mevsim geçişlerinde keten bir ceket ya da cepli şık bir mont ile kısa kollu gömlek kullanımı da sağlanabilir. Tarzını yansıtmaktan çekinmeyenler için erkek oversize gömlek, yaz ayları için keten gömlek, ya da bir davete katılırken giyilecek erkek siyah gömlek ve binlerce erkek gömlek modeli için Oksit`in zengin çeşitleri incelenebilir.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı