1

ERKEK EŞOFMAN RAHATLIĞI

Yaşı kaç olursa olsun, bir erkeğin hayatı boyunca hep sahip olacağı eşya erkek eşofman modelleridir. Bir dönem sadece sporcuların kullandığı, zamanla beden eğitimi dersleri için zorunlu olarak alınan modellerle hayatımıza giren erkek eşofman, artık modanın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Rahatlığı ve şıklığı bir arada bulundurmak isteyenlerin ısrarıyla günümüz modasında erkek eşofman, başucu giyim ürünlerinden biridir.

Rahatlığı Ve Şıklığı Bir Araya Getirmek İsteyenler için Erkek Eşofman Altı

Eşofman, çoğu kez takım model olarak düşünülürken, erkek eşofman alt günümüzde pantolonlar kadar rağbet görüyor. Rahatlığı ve şıklığı bir araya getirmek isteyenler erkek alt eşofman modellerinden vazgeçmiyor. Sadece ev içinde değil, iş yaşamı dışında rahatlıkla dışarıda da kullanılabilen erkek eşofman altı, artık modası olan ve her yıl yeni modellerin bulunduğu bir ürün haline geldi. Eşofman altı erkek modellerinde, beli ve paçaları lastiklilerden, belden bağlamalı ve düz paçalı pek çok çeşidi her kullanıcının zevkine hitap ediyor.

Oversize Eşofman Altı, Trend Tarzı Olanların Tercihi

Oversize eşofman altı ise son dönemde modası hızla yükselen modellerin başında geliyor. Bol, dökümlü ve salaş ama aynı zamanda şık görünmek isteyenlerin tercihi olan oversize eşofman altı yükselen yeni trendlerden. Rahatlığı, yaşam tarzı olarak belirleyenlerin, bu tarzı da dışarıya yansıtmak isteyenler, birbirinden farklı modelleri beğeniyle alıyorlar. Bugüne gelindiğinde dünya starlarından, alışveriş merkezine gezmeye gitmeye kadar çok geniş bir yelpazede kullanım alanı bulunan oversize eşofman altı, rahat kumaş seçimi ile de kullanıcıların tercih sebebi oluyor.

Erkek Şort Tshirt Takım Sıcak Yaz Günlerinin Serin Dostu

Özellikle sıcak yaz günlerinde ya da sıcak iklimde yaşayanlar erkek şort tshirt takım ile kendilerini daha rahat hissediyorlar. Sıcak günlerde üzerine yapışan kıyafet istemeyen, hem evde hem de dışarıda rahatlıklarından ödün vermeyenler erkek şort tişört takım modellerini tercih ediyor. Evde rahat takılırken giyilecek bu tür takımlar bulunabilirken, artık günümüzde dışarıda da rahatlıkla giyilebilecek erkek şort tshirt takım modelleri bulunabilmektedir. Tarzını dışarıya yansıtmaktan çekinmeyenler, tarzına uygun modelleri, her yıl moda kataloglarında görebilmektedir.

Erkek Eşofman Seçilirken Kumaşa Dikkat!

Günlük kullanımın bir parçası olan erkek eşofman altı seçilirken özellikle kumaş seçimine dikkat edilmelidir. Tekstil teknolojilerinin gelişmesiyle günümüzde çok farklı hammaddelerden çok farklı ürünler üretilebilmektedir. Erkek alt eşofman, sık kullanılan ürünlerden olduğundan mevsimine göre seçim yapılmalıdır. Eğer soğuk kış günlerinde giyilecek bir erkek eşofman altı bakılıyorsa, pamuk, yün gibi doğal liflerden üretilmiş ürünler tercih edilmelidir. Sıcak yaz günleri için bir alışveriş yapılacaksa keten, bambu, modal ya da kenevir gibi doğal liflerden üretilenler seçilebilir. Doğal lifler, hava geçirgenliğini sağladığından vücut ısısını dengeler ve sağlıklı olarak nitelendirilir. Sentetik maddelerden üretilmiş erkek eşofman çeşitleri, terlemeye, dolayısıyla da bakteri üretimine neden olduğundan sağlıklı olmayabilir ve bu nedenle önerilmez.

Seçim yapılırken, erkek eşofman ürünlerinin beden ölçüleri çok önemlidir. Eşofman rahat bir kıyafet olmasına karşın, bel ve paça bölgesinin tam oturması önemlidir. Lastikli model tercih ediliyorsa, belinin sıkmamasına dikkat edilmelidir. Yaz ayları için bir erkek şort tişört takım bakılıyorsa da özellikle yaka bölgesinin sıkmaması, bacak arası bölgesinin de rahat olduğundan emin olunmalıdır.  Son dönemde likralı, yani esneyebilen modeller sıklıkla üretilmeye başlamıştır. Rahatlık isteyenler, likralı çeşitleri de deneyebilir. Tarzını yansıtmaktan çekinmeyenler için oversize eşofman altı ya da diğer tüm erkek eşofman modelleri için Oksit internet mağazasının zengin çeşitleri incelenebilir.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı