1 2 >

Erkek Ayakkabı

Erkek ayakkabı modelleri, her geçen gün değişen tasarımları ile erkek şıklığını artırmaya destek oluyor. Özel günlerin kullanımına özel geliştirilen parçalar büyüleyici bir dış görünüm ile karşımıza çıkıyor severek kullanım için en ideal renkler ve ayrıntılar bu özel ayakkabılar üzerindeki yerini alıyor.

Seçkin bir tasarım olarak piyasaya sürülen; erkek klasik ayakkabı modelleri, deri uygulamaları ile dış görüntüyü zengin hale getirin bir ayrıntıya dikkat çekiyor. Göz alıcı her bir detay, ayak tabanlarından başlayarak tüm aşamalarında hüküm sürüyor. Kaliteli işçilik, birinci sınıf malzemeler ve en doğru kalıplar kullanılarak tam da taleplere uygun bir çalışma ortaya çıkarılıyor. Ayakkabılar hayat kalitemizi etkileyen en temel ihtiyaçların başında gelmektedir. Bu sebeple seçim yaparken birçok farklı etkeni göz önünde bulundurarak karar vermek gerekmektedir.

Şık duruşunun yanı sıra ihtiyaç duyulan renklerden oluşan modeller, konfor açısından da en iyisine sahip olmalıdır. Saatlerce ayakkabılar içerisinde kalan ayakların sağlığı ön planda tutularak satın alma işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Her dönem değişime uğrayan ve çok daha konforlu hale getirilen ayakkabılar ile gün boyu metrelerce yürüme ayrıcalığına sahip olabilmek mümkün. Estetik duruş özelliği ile de dış görüntünüzün albesini arttırmaya yardımcı olur.

Erkek ayakkabılar bilindik modellerin dışına çıkarak son dönemlerde oldukça yükselen bir ürün skalasına ulaşmış durumda. Fark oluşturan renklerden hayata geçirilen modeller, erkeklerin beğenisini kazanacak özelliklerden oluşuyor.

Kullanılacak olan ortamın özelliklerine uyum sağlayan çizgiler tüm şıklığı ile gün yüzüne çıkıyor.

Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkek ayakkabı modelleri kendi arasında çok farklı ürün çeşitliliğinden oluşuyor. Memnuniyet kazandıran tasarımlar günlük kullanımlara özel olarak tasarlanırken diğer bir taraftan da özel gün ve gecelere uyum sağlayacak farklı tasarımları hayata çıkarıyor.

Gündelik erkek ayakkabısı denilince hiç kuşkusuz ki ilk akla gelmekte olan modeller; erkek spor ayakkabı seçenekleridir. Estetik duruşu, ayaklara sunduğu konfor, maksimum rahatlık imkânı ve hareket edebilme özgürlüğü çerçevesinde en ok ilgi bulan erkek ayakkabı ürünleri diyebiliriz.

Spor ayakkabı erkek müşterilerimiz tarafından büyük bir talep bulurken en çok tercih edilen renkler ise siyah erkek ayakkabılar ve beyaz erkek ayakkabı tasarımları olmaktadır. Kolayca her türlü kombinin altına uyum sağlayabilen bu iki renk erkeklerin favori tercihleri oluyor.

Erkek ayakkabı spor seçenekleri kendi arasında oldukça farklı özelliklere yarılıyor. Örneğin taban özellikleri anlamında bile çeşitlilik oldukça hat safhada bulunuyor. Farklı özelliği ile ön plana çıkan erkek spor ayakkabı modelleri, kullanıcıların memnuniyetini kazanacak bir şıklığa sahip.

Var olan tasarım çizgileri kullanıcıların giyim stillerine paralel olarak şekilleniyor. Severek kullanım ayrıcalığı sunan erkek günlük spor ayakkabı seçenekleri özel detayları ile birbirinden farklı olarak satışa sunuluyor.

Her zevke hitap eden onlarca farklı erkek ayakkabı, yılın farklı mevsimlerine uygun olarak oksit.com.tr üzerinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Çeşitliliğin ön planda olduğu bu özel kategori içerisinde ayakkabı erkek ile ilgili tüm alternatiflere kolayca ulaşabilirsiniz.

Yazlık ayakkabı erkek ürünleri olarak spor modellerin yanı sıra çok fazla ilgi bulan diğer tasarımlar ise; erkek sneaker ayakkabı seçenekleri oluyor. Rahatlığı ile ön planda olan bu ürünler, farklı giyim tarzları ile kolayca bütünlük oluşturuyor. Birbirinden farklı renkleri ile istediğiniz duruşa kolayca sahip olabilmenizi destekliyor.

Can alıcı nice seçenek sizler için bu özel kategori içerisinde erkek yazlık ayakkabı ve diğer mevsimlere özel sıralanıyor. Özel kampanyalardan ve indirimli fiyat ayrıcalıklarından faydalanarak ekonomik erkek ayakkabı alışverişine kolayca imza atabilirsiniz.

Sneakers ayakkabı erkek modellerini giymekten hoşlanan zevk sahibi beyler için daha önce görülmemiş birçok farklı tasarımı satışa sunuyoruz. Ayak numaranıza en uygun modeli tercih ederek sizlerde attığınız her adımda maksimum konforu kolayca yaşayabilirsiniz.

Ayakkabılar kendi arasında yılın farklı dönemlerine göre yazlık ayakkabı erkek ya da erkek kışlık ayakkabı şeklinde kategorilere ayrılmaktadır. Her bir kategori en şık modelleri en özel biçimde sıralarken; kalitesi ve işçiliği il fark oluşturan ürünlerden oluşmaktadır.

Erkek bot seçenekleri kışlık modellerin ne başında ilgi bulurken mevsimin olumsuz koşullarına karşın ayakları en özel biçimde koruyabilmektedir. Sahip olduğu iç dizayn, sıcak tutabilme özelliğine sahipken, dış yüzey olarak da su geçirmez bir tasarımdan ileri gelmektedir.

Erkek günlük ayakkabı kullanımları günlük hava durumuna içinde bulunulmakta olan mevsimin koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösteren tasarımlardır. BU sebeple; erkek klasik ayakkabılar aslında her mevsim en çok tercih edilen seçeneklerin başını çekmektedir. Çünkü her türlü kıyafetin altında sırıtmadan şık bir duruş kazandırmaktadır.

Kışlık ayakkabı erkek tasarımlarında da yazlık ürünlerin içerisinde de bu özel tasarımlar yerini almaktadır.

Klasik erkek ayakkabı modelleri iş ortamlarının favori ürünleri olarak terci ediliyor. Bir takım elbise altına, kumaş pantolon ile hatta kot pantolon eşliğinde bile ayaklarda şık bir görüntü oluşturuyor.

Rahatlığı ve konforu tartışılmaz özelliklere sahiptir. En çok kullanılan modeller olduğu için tasarım aşamasında da büyük bir özveri çerçevesinde hayata geçirilmektedir.

Erkek Ayakkabı Fiyatları

Erkek ayakkabı fiyatları, Oksit’in sizler için sunmakta olduğu bütçe dostu alternatiflerinden ileri gelmektedir. Zevklerinize hitap edebilecek sayısız tasarım içerisinden bütçenize en uygun modeli kolayca sipariş verebilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz erkek ayakkabı modellerini farklı bölümlerden oluşan modeller arasından rahatlıkla bulabilirlesiniz. İster Yazlık erkek ayakkabı seçenekleri arasından yaza özel modelleri sepete ekleyebilir isterseniz de günlük ayakkabı erkek modelleri içerisinden sizler cezbeden modelleri satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Seçimlerinizin her biri büyük bir memnuniyeti beraberinde getirecektir. Yılların tecrübesini üzerinde bulunduran firmamız ayakkabı sektöründe ilklerin firması olarak çeşitli erkek ayakkabı modellerine büyük bir hassasiyet içerisinde imza atmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı